O nas

Spółdzielnia Mleczarska "Michowianka" już od 1 sierpnia 1957 roku stara się zaspokajać najbardziej wygórowane oczekiwania oraz potrzeby klientów. Od 60 lat oferujemy Państwu wyroby mleczarskie najwyższej jakości, które swój tradycyjny, wiejski smak zawdzięczają mleku z ekologicznie nieskażonych regionów Lubelszczyzny o czystym powietrzu, wodzie i glebie. Dzięki temu, jesteśmy przekonani, że są one idealnym uzupełnieniem zdrowej diety każdego z nas.

Źródłem sukcesów SM „Michowianka” jest nowoczesna technologia, dbanie o detale i tradycja oraz wieloletnie doświadczenie pracowników. Naszym atutem jest również bardzo wysoka jakość produktów, którą oprócz doskonałego surowca gwarantuje ścisła kontrola na każdym etapie produkcji o czym świadczy certyfikat jakość i tradycja na Twarożek Babuni tłusty, półtłusty z Michowa oraz Masło Extra z Michowa.

Stawiamy na innowacyjność i nieustanny rozwój w obrębie technologii jak i pracowników. Do umacniania pozycji przyczyniają się realizowane na przestrzeni ostatnich lat inwestycje oraz poszerzanie gamy oferowanych produktów, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie widnieją zarówno sery twarogowe, w tym wyśmienity „Twarożek Babuni”, sery twarogowe krajanka, sery dojrzewające typu holenderskiego i szwajcarskiego, jak również, masło, maślanka, śmietana 12%, 18% Posiadamy także nowoczesną linię zagęszczania serwatki.

Mimo licznych osiągnięć Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” pragnie rozwijać się dalej, realizując śmiałe inwestycje pozwalające na uzyskanie jak najlepszych produktów wytwarzanych w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem naturalnym.

Zarząd Firmy

Działalnością Spółdzielni kieruje Zarząd w składzie:

Prezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Image
Image
Image
Image
Image
Image